gebouw PVG A-01 - Nieuwland
Locatie
Nieuwlandlaan 66
3200 Aarschot
Project
Langsheen de Nieuwlandlaan, op het bedrijventerrein Nieuwland, tussen de ring en het station van Aarschot biedt Interleuven gemengde bedrijfsruimte aan.
Het polyvalente gebouw (PVG) A-01 is een gemengd bedrijfsgebouw. Het werd recent gerenoveerd en beschikt over kantoor- en opslagruimten die flexibel kunnen worden gebruikt.
faciliteiten:
- Vergaderzaal
- 4 Kitchenettes, 2 op elke verdieping
- Eigen brievenbus
- Ruime parkeermogelijkheid voor medewerkers en klanten
- Sanitair met douche
Belangrijke voorwaarden
kenmerken
- Type: bedrijfsgebouw
- Status: in beheer
- Aanbod: nu beschikbaar
- Oppervlakte: < 100 m², 100 – 500 m², 500 – 1000 m²
- Bestemming: gemengd gebouw met kantoor- en magazijnruimte
Kandidaat stellen
aanbod
PVG A-01 biedt kantoor- en/of magazijnruimte aan. Momenteel zijn er enkele ruimte onmiddellijk beschikbaar.
- Kantoorruimte te huur vanaf 20 m
kandidaat stellen?
Ben je op zoek naar ruimte en heb je interesse in de aankoop of huur van een kavel of bedrijfsgebouw? Neem dan contact met ons op.
contact
Wil u meer (algemene) informatie over dit bedrijventerrein? Neem dan contact met het team gebouwenbeheer, vermeld zeker de naam van het gebouw en we nemen spoedig contact met u op. Voor dringende zaken of een dringende interventie kan je terecht op het noodnummer: 016 96 11 56.
Verkoopprijzen
bereikbaarheid
Het gebouw is goed gelegen, op wandelafstand van bus (1’) en station (5’) en dichtbij de ring en oprit van de autostrade E314 (5’).
- Mobi-score: 8,5
- Autostrade: < 4 km (oprit E314)
- Station: 0,5 km (station Aarschot)
- Bushalte: < 0,1 km